Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye'de Nokia Care servisler arasında lider ve yön belirleyen servis merkezlerinden olan Bayraktarlar Nokia Care, kurulduğu 2004 yılından itibaren müşterilerinin çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir.

Günümüzde tüketicilerin, satış sonrasındaki destekte güçlü servis ağı araması ve üreticilerin de satış sonrasındaki müşteri memnuniyetini artırma girişimi hızla büyümektedir. Bayraktarlar Nokia Care, müşterilerinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Batı Karadeniz bölgesi başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır.

Yetkili Servis Hizmeti verdiğimiz üretici ( NOKIA ), kendi alanında en iyi ve en kaliteli ürün gruplarını üretmede sürekli bir yarış içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden, bu ürünlerine satış sonrası hizmetlerinde de en iyi servis hizmeti vermeyi hedeflemektedir.
Bayraktarlar firması olarak, Cep telefonu sektöründe dünya dev olan Nokia ile çalışmaktan ve üreticiye artı bir değer katmaktan kıvanç ve onur duymaktayız.

Firmamız, markanın müşteri memnuniyetine fayda sağlamanın yanı sıra, tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerinin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve alanında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.

Serkan BAYRAKTAR
Firma Sahibi